"Edu Valem" #8 | Gerd Kanter: edu üheks eelduseks on töökus, järjepidevus ja rutiinitaluvus

JAGA:


Taskuhäälingusaade “Edu Valem” võõrustas Manta Maja stuudios uue aasta esimese külalisena omas valdkonnas ühel hetkel kogu maailma parimaks olnud meest – kettaheite olümpiavõitjat ja maailmameistrit Gerd Kanterit.

Eesti üldsusele hästi tuntud spordimehega rääkisime loomulikult lahti, mis oli tema edu valemiks sportlasteel ning kuidas tuli ta toime karjääri alguses suurvõistlustel kogetud ebaõnnestumistega. Käisime läbi 2007. aasta Osaka maailmameistrivõistlused ja 2008. aasta Pekingi olümpia, mis mõlemad lõppesid eestlase jaoks kuldselt.

Võrdlesime, kuidas edu alused spordis oleksid meil kõigil üle kantavad tavaellu. Kanter ise ongi suurepärane näide, kuidas sportlaskarjääri lõpetanuna võttis ta vahesammuna treenerina juhendada oma endised poolakatest konkurendid ning ühtlasi on tegemas esimesi samme ka suures spordipoliitikas.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Hiljutised