"Edu Valem" #7 | Allan Kool – kinnisvarakuningas, kes järgmist kriisi veel silmapiiril ei näe

JAGA:


Taskuhäälingusaates “Edu Valem” käis Manta Maja stuudios mees tänu kellele Manta Maja üldsegi sellisel kujul olemas on – kinnisvaramogul Allan Kool. Allan on ärikinnisvaras progressiivseid ja eesrindlikke lahendusi pakkuva ettevõtte Hammerhead juhatuse liige.

Juba ülikooli ajal sõpradega oma kinnisvarabüroo asutanud Kool sõlmis esimese tehingu tänu ajalehele Kuldne Börs ning see pani ettevõtliku mehe jaoks lumepalli veerema. Väga raske moment oli kogu kinnisvarasektori jaoks kümnenditagune majanduskollaps, kuigi mõned aastad enne seda oli noorte ja julgete meeste jaoks ideaalne turuolukord, kus sai teenida suurt raha.

Tänaseks eelmise kriisi õppetunnid kõrva taha talletanud Kool rääkis pikemalt oma kujunemisest ettevõtjaks, kinnisvaravaldkonna muredest ja rõõmudest ja tema mõtetest järgmise majanduskriisi kohta (või kas see üldse ongi praegu silmapiiril?). Loomulikult palusime mehel sõnastada enda edu valemi.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Populaarsed

Hiljutised