“Edu Valem” #18 | Peep Aaviksoo: mida vähem su nime meedias on, seda sügavamalt sa magad

JAGA:


Taskuhäälingusaate “Edu Valem” 18. osas käis külas endine korvpallur ja poliitik, pikaaegne tippjuht ning praegu coach’ina tegutsev Peep Aaviksoo, kelle elukogemusest üritasime tükikese veidi rohkem kui tunni aja pikkuse saate sisse ära mahutada.

Aaviksoo mängis noorena Eesti tasemel tippkorvpalli ning juba varakult lõi temas välja huvi ettevõtluse vastu. Juhina on Aaviksoo CV-s kirjas muuhulgas töö EMT ja Norma juhatuse esimehena, periood Tallinna abilinnapea ja Korvpalliliidu presidendina. Tänasel päeval tegutseb Aaviksoo coach’ina, kes aitab kõrge saavutusvajadusega inimestel oma eesmärkideni jõuda.

Saates meenutame Aaviksoo lapsepõlve ja korvpalluriteed ning üritame jälile jõuda, miks ja kuidas lõid mehes juba varakult välja ettevõtja omadused ja suur soov ennast teostada. Seejärel käime läbi tema karjääri tippjuhina ja lõpuks jõuame coach’ingu radadele.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Hiljutised