"Edu Valem" #13 | UpSteami juht Martin Kristerson teab, kuidas panna püsti edukas idufirma

JAGA:


Taskuhäälingusaade “Edu Valem” naaseb oma 13. osaga pooleldi harjumuspärasesse rütmi. Vaid pooleldi seetõttu, et meil on saates taas üks suurepärane külaline, kuid lindistus toimus distantsilt. Külaliseks on sel korral Eesti ühe räägituma idufirma UpSteami tegevjuht Martin Kristerson.

Kristersoniga rääkisime, kuidas ta ladus endale põhja Ameerikas raamatute müümisega, kust tuli idee sukelduda uuenduslikke lahendusi kasutades autopesumaailma, kui lihtne või raske on ühe eduka idufirma käimalükkamine, kuidas panna investoreid oma ettevõttest huvituma ja kui palju võiks või peaks raha tõstes osalust loovutama.

Ühtlasi saame teada, kuidas kassivideote vaatamisest loobumine võiks Eesti ühiskonda edasi aidata, miks tuleks juba niikuinii tulemas olev “ei” võimalikult kiirelt kätte saada, et siis püstipäi edasi liikuda, milline võiks olla UpSteami tulevik ja palju-palju muud huvitavat.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Populaarsed

Hiljutised