"Edu Valem" #12 | Kuidas on investorite närv kriisis vastu pidanud ja milliseid võimalusi otsida?

JAGA:


Taskuhäälingusaade “Edu Valem” on pärast mõne kuu pikkust pausi tagasi eetris. Meie taasalustamist tähistava saate järjekorranumbriks on 12 ning stuudio asemel olid saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar vastavalt eriolukorrale turvaliselt ühenduses moodsate kanalite kaudu.

Podcasti 12. osa täidab enda uuesti käimajooksmise ülesannet ning külalist sel korral saates pole. Peamiseks jututeemaks oli loomulikult koroonaviirusest tingitud üleilmne kriis, mis on inimeste elu kogu maailmas täielikult muutnud.

Milliseid investeerimisotsuseid Maxim ja Siim senises kriisis on teinud ja mis suund oma portfelliga on võetud? Palju on kaotatud, palju on võidetud ja kas närv on seni üldse vastu pidanud? Kuidas kriis võiks edasi areneda ja mis võimalusi see võiks veel pakkuda?

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Populaarsed

Hiljutised