Viies osa! Kas ja miks lihvida oma finantskirjaoskust? Teemaks tuleb ka Epp Kärsin ja inspiratsioon teadlikuma seksuaalsuse teemadel

JAGA:

Draamatute taskuhäälingu UUS OSA on draamatult ja mängleva kergusega teie ees! Viiendas osas piilume oma rahakottidesse ja arutame, kas see, mis meile sealt vastu vaatab meid ka rõõmustab või võiks ja peaks selles osas midagi ette võtma? Mis on Epp Kärsini fenomen ja mida meil tema missioonist jõuda hea seksini võita on? Ja sekka ka Ükssarvikust, Kai kunstikeskusest ja muust! Eino aga mis muud kui head kuulamist! 

Nagu ikka, ootame teie mõtteid ja lugusid [email protected] aadressil! Oleme ka Instagramis ja Facebookis, kohtume ka seal!

Saatemärkmed:- Kai kunstikeskus kai.center/– Startup komöödia ”Ükssarvik”- Epp Kärsin amareluna.com/et/kes-on-epp-kaersin– Edu Akadeemia webinar Epp Kärsiniga is-tracking-link-api-prod.appspot.com/…/58954345018…– Jaak Roosaare ”Rikkaks saamise õpik” ja koduleht roosaare.com/– Kristi Investeerib kristiinvesteerib.ee/– LHV investeerimiskool fp.lhv.ee/academy– LHV Börsihai 2019 fp.lhv.ee/forum/free/132616– Lasteraamat ”Tom õpib rahamängu” www.apollo.ee/tom-opib-rahamangu.html– Tim Ferriss Show podcasti osa, saatekülaline Ramit Sethi tim.blog/2019/05/07/ramit-sethi/

 

Veel

Draamatud Podcast
Draamatud Podcast
Igateisipäevased võimalikult draama- ja hinnangutevabad arutlused elust ja naistest ja raamatutest ja inspireerivatest inimestest ja kogemistest enesearengulisel teel.

Populaarsed

Hiljutised