21. osa – Grete naisettevõtjate tiim, praegune terviserutiin ja kummaline universumiteooria

JAGA:

Kuna Mari on pregu määratama ajaks podcastist eemal (aga ehk tuleb veebruaris meile külla), on eetris osa 21 ja jälle Grete soolo. 38 minutit kaasamõtlemist naisettevõtjate praktilise töötoa ja kogunemiste korraldamise teemal, terviserutiini (Grete praegused tervise-elujõuturgutajad) ja mõistliku keskkonnasäästmise teemal ning Grete kummalise universumiteooria teemal – ehk kes on universumi naba?

Räägin ka oma kundalini harjutusteseeriast, mida alates 15.jaanuarist 40 päeva teen – ja meid on mitu! Võid kamalt kampa heita! Mõnus seeria iseenda ja oma tahtejõu ja sihikindluse ja julguse üleskütmiseks ja hommikuseks äratuseks. (Panen pildi harjutustest ka Elujõusaali blogisse (www.elujousaal.ee/blogi)!

21.osa siin: draamatud.podbean.com/e/21-osa-grete-naisettevotja…/

Ma olen tohutult tänulik teie tagasiside ja kaasamõtlemiste eest, mida ma teie sõnumitest ja päriskohtumistest leidnud olen. Selline peegeldamine ja edasiarendamine ja arutlemine ongi see, mis meid selgemaks ja rohkem iseendaga kontakti aitavad.

Aitäh! Ja näeme-kuuleme-kirjutame!

Grete

Saatemärkmed:

Päevik: Olen Iseenda Boss: oleniseendaboss.ee

Signe Ventsel ja brandmoon.ee

FB-grupp “Tarbime targalt”, millega saab vabalt liituda www.facebook.com/groups/tarbimetargalt/.

Harjutusteseeeriat saad vaadata siit: www.elujousaal.ee/blogi

Foto ikka Helen Tulp

Veel

Draamatud Podcast
Draamatud Podcast
Igateisipäevased võimalikult draama- ja hinnangutevabad arutlused elust ja naistest ja raamatutest ja inspireerivatest inimestest ja kogemistest enesearengulisel teel.

Hiljutised