24. osa – õed-vennad, konfliktid ja lahendused – Grete vanemlusesoolo

JAGA:

24. osas mõtiskleb Grete oma kõige nasaalsemal häälel sellest, kuidas elu ja viirused kutsusid üles uurima ja mõtisklema õdede konfliktide lahendamise teemal. Kas, millal, kuidas ja miks sekkuda ja mõned head raamatud, mis teemat avavad. Kuidas meie peres lapsed kaklevad ja miks ja milline on Grete hetketeooria, kas peaks konfliktilahendamise täielikult lastele jätma või mitte.

Väga on oodatud teie mõtted ja tähelepanekud ja vaatenurgad antud teemale, sest vanemaksolemise teemad on kahtlemata Grete ühed lemmikud ja ka suurimad väljakutsed ja arengukohad. Kaasamõtlemised on oodatud otse ja facebookis osa avaldamise postituse all ja instas ja e-postkastis: [email protected]!

Ikka tervitades ja igasuguseid häid soove soovides

Grete

 

Saatemärkmed:

 

Adele Faber, Elaine Mazlish “Õed ja vennad rahujalal”

Jesper Juul “Kodu”

Jesper Juul “Sinu tark laps”

Peresaade “Keerulised suhted õdede ja vendade vahel”  vikerraadio.err.ee/910698/peresaade-keerulised-suhted-odede-vendade-vahel

Peresaade “Kuidas kehtestada suhetes piire” vikerraadio.err.ee/915730/peresaade-kuidas-kehtestada-suhetes-piire-ja-reegleid

 

Veel

Draamatud Podcast
Draamatud Podcast
Igateisipäevased võimalikult draama- ja hinnangutevabad arutlused elust ja naistest ja raamatutest ja inspireerivatest inimestest ja kogemistest enesearengulisel teel.

Hiljutised