17. osa: manifesteerimisest, oma isikliku brändi loomisest ja aastalõputaipamistest

JAGA:

17. osa, kus räägime manifesteerimisest ja spekuleerime, et kuidas see siis ikkagi toimib; miks võiks igaüks oma isikliku brändiga tegeleda; ja võtame natuke eelnevat aastat kokku, valmistudes sellega tasapisi aasta viimaseks saateks, kus teeme põhjalikumaid kokkuvõtteid lõppevast kümnendist! 

Kirjuta meile ka! Ja aastalõpusaateks oled oodatud saatma meile küsimusi, millele saaksime vastata ja oma taipamisi lõppevast aastakümnest [email protected]!

Grete ja Mari

Saatemärkmed: 

– Renate Keerd „Lävi“ ja „Tahe“ www.uusteater.ee/lavastused/lavi– Evelin Org, Olesija Saue “Bränd nimega sina”; www.brandnimegasina.ee ja fb-grupp www.facebook.com/brandnimegasina/;- Female Entrepereneur Association podcast episode 55 with Louis Luton femaleentrepreneurassociation.com/2019/12/making-your-business-work-through-the-ups-and-downs-with-louise-luton/– Rhonda Byrne „The Secret“- The Expanded Podcast with Lacy Phillips tobemagnetic.com/expanded-podcast– Marie Forleo „Kõik on väljamõeldav“

Head kuulamist! 

Veel

Draamatud Podcast
Draamatud Podcast
Igateisipäevased võimalikult draama- ja hinnangutevabad arutlused elust ja naistest ja raamatutest ja inspireerivatest inimestest ja kogemistest enesearengulisel teel.

Hiljutised