13.osa: toiduvõlur Britt Paju kolm külmikut, koogidieet ja 30 köögivilja nädalas

JAGA:

13.osas räägime Grete õe ja toidulausuja Britt Pajuga toidust, veinist, blogimisest ja toiduinspikast.

Britt on lisaks Grete õeks olemise tähtsale rollile ka toidublogija, toidustilist ja -fotograaf ning kokaraamatute autor. Kogu tema toituelulugu on leitav ka Briti blogist noadkahvlid.ee.

Britt jagab, kuidas ja millal see toiduteekond algas, kuidas oma kire järgimine viib uute võimaluste ja väljakutseteni, kuidas tal on kodus kolm külmikut, kuidas ta vanasti koogidieeti tegi ja mis rõõmustab meie seedebaktereid. Juttu tuleb ka toidublogimisest, toitumisest ja toredatest juhtumistest.

Küsi ja jaga ja kirjuta meile palun ka! See rõõmustab meid! Võid seda teha Draamatute feissbukis, instagramis või e-postitsi: [email protected] 

 

Saatemärkmed:

Briti blogi noadkahvlid.ee/ Bee Wilson “The way we eat now” www.amazon.co.uk/Way-We-Eat-Now/dp/0008240760 Greg McKewon ” Essentialism : The disciplined pursuit of less” www.amazon.co.uk/Essentialism-Disciplined-Pursuit-Greg-McKeown/dp/0753555166 Deliciously Ella podcast . Tim Spector ja  “Diet Myths” www.podbean.com/media/share/dir-s6a6m-7340ad8?utm_campaign=w_share_ep&utm_medium=dlink&utm_source=w_share Diana Henry “From the Oven to the Table: Simple dishes that look after themselves “The must-have cookbook of 2019” Ashma Khan Netflixi Chef’s Table viimasest hooajast Toredad toidufilmid: “Burnt” ehk eesti keeles “Teel tippu” ja “The hundred-foot-journey” ehk “Saja sammu teekond”. (Ja praeguse osa avaldamise hetkel mängib taustal film “Chef”, mis on ka ütlemata tore!)

 

Veel

Draamatud Podcast
Draamatud Podcast
Igateisipäevased võimalikult draama- ja hinnangutevabad arutlused elust ja naistest ja raamatutest ja inspireerivatest inimestest ja kogemistest enesearengulisel teel.

Populaarsed

Hiljutised