MARDO MÄNNIMÄGI: "Kaotused tuleb ära deklareerida!"

JAGA:


Mardo Männimägi on Eesti parim reklaamfotograaf, kes on portreteerinud pea kõiki tipptegijaid (panga juhtidest riigipeani välja). Lisaks on ta tegelenud võitlusspordiga (brasiilia jiu-jitsu), kus sai 600 matžilt ainult 20 kaotust. Ta on investor, teeb podcasti “1STAGE” ning suhtub väga teadliku kirglikkusega igasse oma päeva.

Mardoga podcast oli minu jaoks päris eriline, sest jutt hakkas voolama “kaameratestist” ning minu “tere” ja saatekülalise tutvustus tulid alles salvestuse lõpus. Terve selle 1h 15min jooksul ei teadnud ma, kas hääl ja pilt on kenasti olemas, tuli lihtsalt usaldada. Ja tasus usaldamist, sest saade tuli hästi voolav ja mõnus, huvitav ning arendav!

“OLE MEES, KES TEENIB 10 TUHAT KUUS ROHKEM, MITTE EI HOIA 2 TUHAT KOKKU!” jagab Mardo teda ennast innustavat lauset. Ta on kõik oma käigud, sammud ja strateegiad pikaajaliselt läbi mõelnud ning naudib elu juures just nimelt seda mitmekihilisust. Nagu maleski – kogu aeg on mitukümmend erinevat sammu ja iga käiguga sammud muutuvad.

Kuigi Mardol on mitu ametit, on ta enda sõnul kõige rohkem ikkagi kirjeldatav sõnaga “unistaja”: Ta elab kirglikult, pühendub enesearengusse ja suhtub kõigesse, mida ta ei tea või milles teda kritiseeritakse, suure põnevusega.

“HIRM ON MINU TÖÖRIISTAKASTIS KÕIGE PAREM TÖÖRIIST!” ütleb ta jõulise lause uskumatu enesekindlusega. On näha, et ebamugavus, hirm, teadmatus või varem-pole-teinud suhtumine teda ei peata. Ta deklareerib oma kaotusi, planeerib oma päevasid ja on elu toimimise mehhanismid enda jaoks põhjalikult läbi mõelnud.

SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Mida tähendab kaotuste deklareerimine?
💛 Miks 20 kaotust õpetas Mardole palju rohkem kui 580 võitu?
💚 Mismoodi Mardo edu saavutab?
🧡 Millistele põhimõtetele Mardo oma elu on rajanud?
💙 Kuidas see ülihõivatud ja broneeritud mees puhkab?

PODCASTI LEIAD: 👇🏻
🎥 Youtubest – tiny.cc/MardoYT
🎙 Soundcloudist – tiny.cc/MardoSoundcloudis
📟 Spotifyst – tiny.cc/MardoSpotify

Tahad Mardo tegemistel rohkem silma peal hoida? Vaata tema sotsiaalmeedia kontosid!
.
Ilusat kuulamist ja ela mõtestatult! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #mardomannimagi #stuudio7 #1stage

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised