#102 perekonstellöör Karin London: Konstellatsioon annab meile kiirtee lahendustesse!

JAGA:


Seekordses saates on külas Karin London – perekonstellöör, superviisor, psühhodraama terapeut, coach ja koolitaja, kes on õppinud ja end täiendkoolitanud väga mitmekülgselt ja laiamahuliselt. Kuigi Eestis on konstellatsioon viimastel aastatel ühelt poolt väga suurt populaarsust kogunud, siis teisalt on saanud see meetod ka mitmeid kriitikanooli ja skeptilisi hinnanguid.

Eestis on ka paar kooli, kes pakuvad konstellatsioonide väljaõpet, kuid Karin London koos kolleeg Ada Kesoneniga on loonud Konstellatsiooni Koolituskeskuse, kus alustab uus 3-aastane perekonstellööride väljaõpe. Esmakordselt on mõeldud see vaid kõrgharidusega õppijatele, et tase oleks kõrge ja toimuks selles vallas professionaliseerumine.

SAATES UURIN LÄHEMALT:
⚜️Miks oli vaja uut kooli?
⚜️Mispärast on kõrghariduse nõue õppijale?
⚜️Mis see konstellatsioon siis ikkagi on?
⚜️Kust läheb piir enda jaoks õppimise ja teistele teenuse pakkumise vahel?
⚜️Mille järgi saab klient valida usaldusväärset konstellööri?
⚜️Mida koolis õpetatakse ja kellele see mõeldud on?

Kuigi perekonstellööride väljaõppe esimene moodul oli aprillis, siis on paaril huvitunul võimalik kooliga veel liituda. Teine moodul toimub juuni alguses, esimest saab videosalvestusena üle vaadata. Täpsem info nii kooli kui väljaõppe kohta saab: ktkk.ee

Avardavat kuulamist! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness #karinlondon #konstellatsioon #terapeut

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised