#103 konstellöör HELDO KORBE: "Vaata seda, mis TEGELIKULT toimub!”

JAGA:


Heldo Korbe on konstellöör, kes on 35 aastat rännanud oma vaimsete otsingute radadel, et mõista, mis tegelikult toimub – sest see, mida näeme silmaga ja loogikaga mõtleme, pole enam-jaolt see, mis mis TEGELIKULT toimub. Konstellatsiooni juurde jõudis ta tänaseks 17 aastat tagasi, sellest 12 on ta töötanud konstellöörina.

Lisaks kontsellatsioonile naudib Heldo meesteringide loomist ja läbiviimist. Lisaks on ta suur õppida ja elufilosoofiate uurija, kasvades ja arenedes järjepidevalt läbi raamatute, seminaride ja sise-ning välisrännakute.

Saade Heldoga oli väga huvitav, sest lisaks konstellatsiooni salapärasele maailmale puudutasime veel mitmeid põnevaid teemasid – kuidas kõigel on mõju, elu mõttest jne.

KUULA SAADET JA SAAD TEADA:
⚜️ Kuidas Heldost sai konstellöör?
⚜️ Mis on konstellatsioon?
⚜️ Kas konstellatsiooni väli saab valetada?
⚜️ Millised on tema suuremad taipamised väljaspool konstellatsioonimaailma?
⚜️ Mis on elu mõte?
⚜️ Mis on õnnelikkus Heldo maailmas?

Heldo tegemistel saab silma peal hoida: heldokorbe.com/ ning tema Facebooki lehel: Heldo Korbe Konstellastsioonid

Õnnelikku kuulamist! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness #heldokorbe #konstellatsioon #konstellöör

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised