#104 tantrafestivali korraldajad: Eluenergia ongi tantra. Seda vajavad kõik!

JAGA:


Kristiina Saul ja Bella Skalkina on mul podcastis mõlemad juba tegelikult käinud. Kristiina oli ühtedes esimestes saadetes koos oma kaaslase Margusega, kellega rääkisime teadlikust seksuaalsusest. Bella on käinud koos oma abikaasa Igoriga ning ka üksinda. Kõik kolm saadet on olnud megahuvitavad! Seepärast olin avatud ideele kutsuma need kaks naist endale taas saatesse, et rääkida uutel teemadel uute nurkade alt.

Kristiina ja Bella on Eesti Tantrafestivali ühed korraldajad. Lisaks sellele on nad mõlemad terapeudid, kes aitavad naistel jõuda nii endale lähemale kui ka paarisuhtes paremasse kohta. Mõlemad on palju õppinud, end rohkelt täiendkoolitanud ning spirituaalsusega väga sügavale läinud. Nad on inspireerivad, ilusad ja ehedad, ausad ja maskideta. Ilusad, üdini!

KUULA SAADET JA SAAD TEADA:
⚜️ Mismoodi nad hoiavad tegutsemist ja olemist tasakaalus?
⚜️ Millised on nende enda suurimad väljakutsed hetked?
⚜️ Kuidas naisena struktuure seada?
⚜️ Miks nad üldse Tantrafestivali korraldavad?
⚜️ Mis on eluenergia ja kuidas seda saada?
⚜️ Mis on jumalanna praktikad, mida Kristiina soovitab?

Eesti Tantrafestival toimub 4-7 juulil Laitse Graniitvillas. Kasuta koodi “DALI” ning saad pääsme -25€ soodsamalt: fienta.com/et/eesti-tantrafestival-2024

Õnnelikku kuulamist,
Dali

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised