#96 terapeut ja koolitaja EVA KUUSK: "EFT on sild sisemise rahuni!”

JAGA:


Mis on EFT ehk koputamisteraapia? Olen ise sellega kokku puutunud ühe 12-nädalase programmi kaudu, kus avastasin EFT väge. Lihtne asi – justkui ainult koputad õrnalt sõrmeotstega teatud punktidele kehas, aga tulemus ja mõju on nii tohutult suur! Soovisin selle kohta täpsemalt teada saada ja kutsusin endale saatekülaliseks Eva.

Eva Kuusk on keha ja meele terapeut, treener ja emotsionaalse välja teraapia (EFT) ehk koputamisteraapia koolitaja ning Hiina meditsiini terapeut. EFT on üks turvalisemaid teraapia viise, mida endale ise saame teha, sest see on lihtne ja toimiv. Eva kombineerib oma teraapiates hüpno-ja psühhoteraapiat, hiina meditsiini, rakenduslikku kinesioloogiat, nõustamist, hääledialoogi, emotsionaalse vabaduse tehnikat (EFT) jpm. Samuti viib ta läbi erinevaid enesearengu töötubasid, Shindo venitustunde, leinakoolitusi, andestamise ringe, teadlikkuse ja lõõgastuslaagreid ning Imago paariteraapiat.
Kuula saadet ja saad EFT kohta rohkem teada.

Saates rääkisime:
⚜️Mis see EFT on?
⚜️Kuidas me saame koputamisega iseenda jaoks palju ära teha?
⚜️Kuidas teha endale koputamist?
⚜️Mis on meie mandelaju ja milline on seos EFT´ga?
⚜️Kas koputamist saab valesti teha?
⚜️Milliseid eduelamusi on EFT toonud?

Eva ja tema tulevas(t)e koolitus(t)e kohta saab rohkem infot www.evakuusk.ee ja Facebooki lehelt Eva Kuusk (public)
.
.
Südantsoojendavat kuulamist! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness #evakuusk #EFT #koputamine

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised