#90 Terapeut KÜLLIKE LILLESTIK selgitab: mis on emotsionaalne hüljatus?

JAGA:


Küllike Lillestik on pere-ja paariterapeut, psühhodraama CP, perekonstellöör ja koolitaja. Küllikese õpingute, koolituste ja sertifikaatide nimekiri on aukartustäratavalt pikk ja kel huvi, saab tema kohta lähemalt lugeda allpool toodud lingilt.

Küll aga tooksin eraldi välja, et Küllikese ampluaasse kuuluvad lisaks psühhodraamale ja perekonstellatsioonidele ka kriisi-, trauma- ja leinatööd.

Viimasel ajal räägitakse üha rohkem emotsionaalsest hüljatusest. Tegemist on väga olulise teemaga ja seekordses saates soovisin kuulajateni tuua selgust, mis selle sõnapaari taga tegelikult peitub. Lühidalt: emotsionaalne hülgamine kirjeldab situatsioone inimestevahelistes suhetes, kus meil tekib ebamugavustunne. See võib olla tingitud näiteks olukorrast, kus me pole olnud vastuvõetud või meie tundeid on ignoreeritud või alavääristatud.

SAATES RÄÄKISIME:
⚜️ Kuidas võib tekkida emotsionaalne hülgamine?
⚜️ Miks on oluline seada ennast esikohale?
⚜️ Kust saab alguse emotsionaalne hüljatus?
⚜️ Kuidas me saame ennast ise aidata?

Küllikese kohta saad infot kyllikelillestik.com/psuhholoog/
Facebookis otsi Küllikest tema nime järgi ja saad olla tema tegemistega kursis.

Aitäh, Workland, ruumidega sponsoreerimast! Seekordne saade on salvestatud Workland Maakri ruumides.

Pehmet kuulamist! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #küllikelillestik #emotsionaalnehüljatus #pereterapeut

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised