#82: Imagoterapeudid SILLE JÕGEVA ja URME RAADIK: Imago teraapia pole papagoitamine!

JAGA:


Sille Jõgeva ja Urme Raadik on kogenud Imago suhteterapeudid ja koolitajad. Nii nende endi isiklikud kogemused kui mitmed uuringud, sh Robert Waldingeri juhitud Harvardi Ülikooli uuring, kinnitavad, et toimivad lähisuhted on eduka ja õnneliku elu aluseks. Inimesed, kellel on kvaliteetsed lähisuhted, on tervemad nii füüsiliselt kui vaimselt ning nende efektiivsus erinevates eluvaldkondades on kõrgem. Paraku ei õpetata meile, kuidas luua toimivaid suhteid. Pigem eksisteerib uskumus, et „õige suhe” peaks iseenesest toimima ja suhetest rääkimine on tabu.

Sille ja Urme julgustavad inimesi oma teemadele ausalt ning avatult otsa vaatama. Nad innustavad võtma vastutust oma elukvaliteedi eest ja looma enda ümber toetavaid, mõistvaid ja usaldusväärseid suhteid. Kõik muutused algavad ikka endast ja suhteid on alati võimalik muuta.

Kuidas siis Imago teraapia selles kõiges aidata saab? Imagoteraapia on turvalise ühenduse loomine: ma olen kuulatud, mõistetud, oluline ja vajalik, milles mõlemad osapooled saavad olla nemad ise. Oluline on mõista, et turvalisus tähendab meie jaoks erinevaid asju ja nii on ka sõnadel erinevad tähendused. Just sellepärast kasutab Imagoteraapia PEEGELDAMIST vestluspartneri sõnadega. Me ei aja ju taga õigust, vaid ühendust!

KUULA SAADET JA SAAD TEADA:
⚜️ Mis on Imagoteraapia?
⚜️ Kuidas Urme ja Sille imagoteraapiani jõudsid?
⚜️ Miks on vajalik kuulamise oskus ja miks me seda ei oska?
⚜️ Millal võiks imagoteraapiasse minna?

Sille ja Urmega saad ühendust: Eesti Imago Suhteteraapia Ühingu kodulehelt www.suhteteraapia.ee/ , Sille kodulehelt sillejogeva.com/ ja Urme kodulehelt urmeraadik.ee/

Avardavat kuulamist 💛
Dalí

#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #imagoteraapia #sillejogeva #urmeraadik

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised