#81: Hingamisrännakute juhendaja JUHAN NOODE: „Hingame elu mõnusaks!”

JAGA:


Juhan Noode on hingamisrännakute läbiviija, sündmuste korraldaja, seikleja ja avastaja.

Biodünaamilise hingamise ja sidekoe massaaži õpinguteni jõudis Juhan peale isiklikku finantskriisi ja elukaaslasest lahkuminekut, kui ta tundis, et nüüd on ta sellises kohas, kus tahab midagi päriselt ära teha, midagi kaasteelistele anda. Tänaseks on Juhanist saanud üks tuntumaid hingamisrännakute korraldajaid Eestis.

Me kõik oleme tundnud ohtu, ärevust, ebamugavust, hirmu või muid negatiivseid tundeid, mis aktiveerivad kehas võitle-põgene režiimi. Selle tagajärjel hakkab keha tootma adrenaliini, et võidelda või põgeneda. Ja meil kõigil on olnud olukordi, eriti, kui me oleme olnud väikesed, kus me pole võimelised võitlema ega pole ka kuhugi põgeneda – närvisüsteem tardub, adrenaliin talletub sidekudedesse ning sünnivad traumad. Nii tekivad kehas blokeeringud, energia liikumine aeglustub ja hingamine muutub pinnapealsemaks.
Teadlik, vabastav hingamine aitab meil saada kontakti allasurutud emotsioonide ning traumadega ja neid siis erinevate tehnikatega lahustada.

AGA! Vastupidiselt üldlevinud arvamusele, ei ole alati ainult negatiivsed emotsioonid need, mis me kuhugi sügavale enda sisse ära oleme peitnud. Mind kõnetas tänasest saatest eriti just fakt, mille me kipume unustama – ka rõõm võib olla alla surutud!
Luba endal olla õnnelik!

SAATES RÄÄKISIME:
⚜️ Mis toimub meie kehaga hingamisrännaku ajal?
⚜️ Kas hingamise abil on võimalik ühenduda oma sisemise intuitsiooniga?
⚜️ Kui tihti võib hingamisrännakuid teha ja kas sellega saab ka üle piiri minna?
⚜️ Kas hingamisteraapiast võib olla abi ärevushäirete ja depressiooni korral?
⚜️ Erinevatest hingamismeetoditest
⚜️ Mis on keha „võitle-põgene“ režiim ja kuidas see meid mõjutab?
⚜️ Mida võib oodata Juhan Noode hingamisrännakult?

Juhani ja tema korraldatavate ürituste kohta leiad infot Facebookist @Hingamisrännakud Juhaniga või Instagramist @hingamine.juhaniga

JAGA! Kui see saade Sind kõnetas, siis jaga seda oma sotsiaalmeedias.
TOETA! Kui soovid toetada podcasti tegemist, siis saad seda teha siin: fienta.com/et/toetadalipodcasti

Põnevat kuulamist! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #hingamisteraapia #vabastavhingamine #juhannoode

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised