#80 terapeut GRETE KALD nartsissistist: kuidas teda ära tunda ja temast lahti saada?

JAGA:


Grete Kald on õppinud holistilist teraapiat, psühhoteraapiat, kõrge konflikti tasemega suhete lahendamist, pereteraapiat peale lahkuminekut ning toksiliste ja nartsissistlike suhete meelevalda sattunud inimeste psühholoogiat nii Eestis kui USAs. Ta aitab konstellatsioonide ja konsultatsioonide abil lahendada inimestel nende probleeme läbi alateadvuse ja perekonna süsteemsete muutuste. Lisaks teraapiaseanssidele teeb Grete ka koolitusi ja avalikke esinemisi enese väärtustamise, toksiliste suhete, nartsissismi, piiride kehtestamise ja lahutuse teemadel.

Võiks küll arvata, et Grete teraapiaruum on täidetud vaid konfliktsete ja nartsissistlike suhetega, kuid tegelikult on see täidetud ka väga palju enda väärtustamise õppimisega ehk milline naine või mees tegelikult olla soovitakse. Nii on teraapias esikohal siiski inimese enda väärtustamise esile toomine ja vanade uskumuste lahti laskmine, mis enam ei teeni.

Käesolev saade sai pühendatud algusest lõpuni nartsissismile – mulle isiklikult väga olulisele ja valusalt puudutavale teemale. Kutsun üles Sind saadet jagama, et see jõuaks võimalikult paljudeni ja teadlikkus ühiskonnas tõuseks! Et me oskaks ära tunda nartsissisti ning oskaks ennast, ja paljudel juhtudel ka oma lapsi, hoida ning kaitsta.

SAATES RÄÄKISIME:
★ Kes on nartsissist, kuidas teda ära tunda?
★ Kas nartsissistiks sünnitakse või kujunetakse?
★ Kas nartsissismist on võimalik välja kasvada või paraneda?
★ Kas nartsissisti ohvrist võib ühel hetkel saada samuti nartsissist?
★ Kuidas saavad lapsed mõjutatud, kui üks vanematest on nartsissist?
★ Kui oluline osa on enesearengul nartsissistlikust suhtest välja astumisel?

Terapeut Grete Kald kohta saab infot tema kodulehelt gretekald.com, Instagramis @grete_kald_teraapia

Turvalist kuulamist
Dalí

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised