#78 Gongimeister TIINA KARJATSE: „Gong võiks olla igas kodus!“

JAGA:


Tiina Karjatse on muusik, kes üles kasvanud koos pillimängu ja lauluga. Ühel päeval kümme aastat tagasi tuli tema ellu gong – tseremoonia- ja rituaalipill, mille sügavad helid annavad võimaluse iseendasse vaatamiseks ja enda leidmiseks. Avastades, kuidas kohtume nende osadega endas, millel me ei luba nähtavale tulla ja kuidas kogeme vabanemist, hakkas Tiina gongide abil tervendama iseenda loomingulisust ja loovust, mis oli muusikakoolis õppides lukku läinud.

Sellest päevast alates teeb Tiina helirännakuid ka teistele – peamiselt gongidega, kuid põimib rännakusse ka muid pille. Saates valgustab Tiina põhjalikult gongide maailma ja selgitab, kuidas helisageduste teadlikul kasutamisel on neil inimest toetav ja tervendav toime. Toime on eriti tugev kohtades, kuhu energia on kinni jäänud.

Tiina soov on, et iga inimene leiaks endas selle ande, kus looja hääl saab hakata helisema. Gong on võimas instrument ja üks võimalus, millega on võimalik luua restardi kogemust. Tõeliselt suured muutused võivad sellest alguse saada!

SAATES RÄÄKISIME:
⚜️ Gongist kui võimsast iidsest instrumendist lõdvestumiseks
⚜️ Intuitiivsetest gongirännakutest ja inimese isetervenemise võimest
⚜️ Kuidas gong ja helivõnked meid mõjutavad?
⚜️ Mis on planetaarsed gongid ja mis vahe on erinevatel gongidel?
⚜️ Milliste probleemidega on inimesed gongiteraapiast abi saanud?

Kui Sul tekkis soov saada osa Tiina gongirännakust või pakkuda näiteks sünnipäeval oma kallitele lähedastele gongitseremoonia kogemust, siis Tiinaga saad kontakti kirjutades Tiina Karjatsele Facebook messengeris😊

Toredat kuulamist 💛
Dalí

#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #gongiteraapia #tiinakarjatse

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised