#75 Eesti Human Design’i kuninganna Elena Koit: „Leia HD kaudu oma sisemine jõud!"

JAGA:


Elena Koit on tänaseks kaheksa aastat käinud mööda teerada, mis viib teda aina sügavamale ja sügavamale põhjatusse Human Designi maailma. See paelub, sest on tööriist, mille abil me saame nii lihtsasti ja loogiliselt ära seletada, miks ma olen nii- või naasugune ja selgitada välja, mis on see minu potentsiaal. Milles ma olen tõeliselt hea ja mida ma siia maapeale tegema olen tulnud?

Elena pakub Human Design seansse nii individuaalselt, paaridele kui firmadele. Üha rohkem kasutatakse seda meetodit ka ettevõtetes personali värbamisel.

Taaskord sai eetrisse üks mahlakalt voolav saade ja loodan, et nii mõnigi saab siit uut ja kasulikku infot, mida kõrva taha panna!

SAATES RÄÄKISIME:
⚜️ Mis on Human Design?
⚜️ Kes on Elena ja milline on tema kujunemise lugu?
⚜️ Mida head on kriisides?
⚜️ Miks me ei julge vastu võtta seda, mida küsime?

Elena ja Human Designi kohta leiad infot kodulehelt www.minuhumandesign.ee/ , Instagramis @minuhumandesign ja @koitelena ning Facebookis lehelt Minu Human Design

Põnevat kuulamist 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #minuhumandesign #koitelena

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised