#68 Mentor Kai Oja: „Kas Sa hakkad hiljem kahetsema, kui Sa seda ära ei tee?"

JAGA:


Kai Oja on Bob Proctori eduõpetuste maaletooja ja juhendaja. Podcasti salvestamise esimestest sekunditest sai selgeks, et tegemist on ääretult positiivse, rõõmsameelse ja mõnusa energiaga naisega!

Kuigi Kai elus ei ole alati paistnud päike ja on jagunud ka parasjagu segadust, hirmu ja teadmatust tulevikus osas, on ta tänaseks teinud minevikuga rahu ja leidnud oma kire ja kutsumuse – aidata inimestel jõuda nende eesmärkide ja unistuste täitmiseni ja siis veel natuke kaugemalegi. Ta näitab inimestele, kui vägevad nad on ning aitab neil avastada enda piiritut potentsiaali.

Seekordses saates jagas Kai oma isiklikku lugu õppetundidest ja kasvamisest, lahti laskmisest ja edasi liikumisest.
Kui Sa soovid Kai nakatavast energiast osa saada ja kinkida endale üks kvaliteetne pool päeva, siis Kail on tulemas 4-tunnised seminarid
➤ 17.septembril L`Embitu hotellis Tallinnas ja
➤ 24. septembril Tartus V-Spas

Oled oodatud kuulama ja kaasa mõtlema, kuidas avastada ja siis ka päriselt kasutada enda potentsiaali!

SAATES RÄÄKISIME:
❤️ Kai isiklikest õppetundidest
💛 Lahti laskmisest
❤️ Millised on need kolm küsimust, mida endalt küsida, kui Sa ei oska otsustada?
💛 Miks kaob elurõõm ja kuidas seda taas üles leida?
❤️ Kuidas vältida toksilist positiivsust?
💛 Kuidas rõõmuenergia maailma muudab? 😊

Kai kohta leiad infot tema kodulehelt www.kaioja.com/ või Facebookis Kai Oja Consulting, Instagramist saab tema tegemisi jälgida @oja.kai lehelt.

Rõõmsat kuulamist!
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #kaioja #kaiojaconsulting

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised