#45: Martin Raadik & Kaido Kubri mehelikkusest, tassidest ja naistest

JAGA:


Seekordses saates on mul külas kaks vägevat meest – teadliku elu fänn Martin Raadik ja isiksusetüüpide ning DISC mudeli kasutaja ja koolitaja Kaido Kubri. Läksime kell 7 hommikul Kaberneeme randa, nautisime tuulevaikset ilma ning jutustasime paarisuhetest, naistest, tasakaalust ja tassidest, mees-ja naisenergiatest ja teadlikust õppimisprotsessist.
.
Martin ja Kaido mõlemad on mõnusalt teadlikud mehed, elamas ilusat teadlikku elu. Martini põhifookus läheb elektriautode laadimisvõrgustiku arendamisele Eestis ja Baltikumis, lisaks teeme temaga koos suhtesaadet Pärast Seksi Jutud (leiad FB’st, Instast ja Soundcloudist). Kaido põhifookus on DISC koolitustel, lisaks on ta suurepärane mees oma naisele, Marlen-Annabelile ning isa nende kolmele lapsele.
.
SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Mismoodi hoida enda “tasse” täis ja mida täpsemalt teistele jagada?
💛 Mis vahet on energiavahetusel vs lihtsalt andmisel?
💚 Miks me uutest harjumustest teatud hetkel loobume?
🧡 Kas iseseisvad naised on paremad kui sõltuvad naised?
.
DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻
🎥 Youtubest – tiny.cc/MartinjaKaido
🎙 Soundcloudist – tiny.cc/MartinjaKaidoSoundcloud
📟 Spotifyst – tiny.cc/MartinjaKaidoSpotify
.
.
Martini tegemistega saad end kurssi viia läbi tema Insta ja FB kontode. Kaido kohta leiad rohkem infot tema kodulehelt www.eludisainer.com/
.
.
Ilusat kuulamist ja naudi teadlikku elu!❤️
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #martinraadik #kaidokubri

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised