#44: Martin Pukspuu ja Merliis Sulg: "Kõik algab ühendusest iseendaga!"

JAGA:


Martin Pukspuu ja Merliis Sulg kuuluvad “ÜHENDUSES” festivali korraldustiimi. Kuna ma tunnen isiklikult nii Martinit kui Merliisi, siis tean, et kuhu nemad käe külge panevad ja oma energiat suunavad, siis need asjad tulevad eriti ägedad. Seega olen ma isiklikult väga põnevuse 16-18 juuli 2021 toimuvast Ühenduses festivalist. Seda enam, et tegemist on edasiarendusega tantrafestivalist, tänu millele saab sealt, mulle tundub, sel aastal eriti laiahaardelist infot, kogemusi, harjutusi.
.
Saates rääkisimegi ühendusest. Sellest, mis see on ja mismoodi seda kaotada ning leida. Rääkisime üksiolemise vajadusest ja igapäevastest aja võtmistest. Rääkisime paarisuhetest ja individuaalsusest.
.
SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Mis asi on Ühenduses olek iseendaga?
💛 Kuidas aru saada, kas ma olen endaga ühenduses või mitte?
💚 Mismoodi endaga ühendust taasluua, kui see kaob?
🧡 Mis hakkab juhtuma 16-18 juuli 2021 Ühenduses Festivalil?
💛 Kuidas luua tugevamat ühendust paarisuhtesse?
.
DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻
🎥 Youtubest – tiny.cc/yhendusesYT
🎙 Soundcloudist – tiny.cc/yhendusesSoundcloud
📟 Spotifyst – tiny.cc/yhendusesSpotify
.
.
ÜHENDUSES festivali kohta leiad infot Facebookist – Ühenduses High on Life festival 2021 – Iseendaga ∞ Teistega ∞ Universumiga (fb.me/e/2kVbCj3cI)
.
Ilusat kuulamist ja loo ühendus iseendaga!❤️
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #martinpukspuu #merliissulg #tantra #tantrafestival #ühendus #festival #adila

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised