#40: Joonas Seram Saks “Halb enesetunne on siis, kui Sa elad oma tõe vastu!”

JAGA:


“Sul on enamus ajast hea olla ja naudid elu, aga märkad, et mingil hetkel läheb raskeks. Järelikult oled sa kuskil hakanud enda tõe vastu elama. Järelikult sa valetad iseendale. Ja valetamine tähendab kahte asja – ma kas varjan enda eest midagi või ma vähendan ennast. Kompromisse enam teha ei saa! Nüüd on ajastu, kus Sa kas elad või ei ela, poolikult enam elada ei saa!” ütleb Seram.

Ütleb ka palju muud – räägime uuest ajastust ja ärkamisest, surnud rottidest ja tõusmisest, tegemisest ja mitte tegemisest, laskumisest ja samal ajal ka tõusmisest. Räägime sellest, mis maailmas on juba muutunud ja mis veel muutumas on. Räägime sellest, kuhu me liigume ja mismoodi selles muutumise maailmas kaasa tulla.

Sest uus ajastus on käes. Nüüd tuleb otsustada, kas võtad end vastu ja tõused edasi järgmisele tasemel või otsid endale siit elust lahkumispunkti.
.
Seram on elu-uurija, kes on läbi käinud väga palju erinevaid koolitusi, seminare, rännanud mööda maailma, sukeldunud raamatutesse ja teinud ise koolitusi ning jaganud oma teadmisi ka teistele.
.
.
SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Mida tähendab uus maailm?
💛 Miks baashirmud praegu nii aktiivsed on?
💚 Kuidas tõusta järgmisele energeetilisele tasemele?
🧡 Mismoodi end toetada muutuvas maailmas?
.
.
NB! Kui Sa oled ka ärkamas, siis tule osale 3.mail algaval 4-nädalasel kursusel “JÄRGMISE TASEME MINA”, kus saad õpetused, juhendused ja praktikad oma sageduse tõstmiseks ja edasi liikumiseks.
Täpsem info: www.dalikarat.com/jargmisetasememina
.
.
Ilusat kuulamist ja tõuse järgmisele tasemele! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts​ #dalipodcast​ #podcast​ #taskuhääling​ #täieliknauding​ #naudinmidateen​ #armastus​ #olenõnnelik​ #happiness​ #teenimisekunst​ #teenimiseilu​ #dalikarat​ #dali​ #teadlikloomine​ #manifestations​ #abundance​ #awareness​ #seramsaks #joonassaks #joonasseramsaks

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised