#27 külas muusik Ikevald Rannap: "Ma võtan vastutuse oma tõe eest!"

JAGA:


🎧 DALÍ PODCAST #27: Ikevald Rannap “Ma võtan vastutuse oma tõe eest!”
.
Minu seekordne saatekülaline on muusik, laulukirjutaja ning maailmarändur Ikevald Rannap. Ikevald on värvikas ja suure energiaga mees. Tal on rohkelt ideid, elav natuur ja naerust rõkkav hääl. Ta laulab ja kirjutab muusikat, samas tegeleb ka õhtujuhtimise, helilogode ja palju muuga.
.
Me rääkisime saates tema vaimsest poolest. Rääkisime sellest, kuidas ta teadlikult oma energiat maandab ja liikumist vaikusega tasakaalustab. Sellest, kuidas ta end ise nimetab ning mida on ta õppinud budismist. Rääkisime vabadusest ja usaldusest, meduusidest ja kiirrongidest.
.
Saatest saad teada:
🧡 Miks Ike kuufaaside järgi elab?
💛 Kuidas ta tajub otsuste tegemist?
💚 Mida on ta õppinud budismist?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – tiny.cc/IkeYoutube
🎙 Soundcloud – tiny.cc/IkeSoundcloud
📟 Spotify – tiny.cc/IkeSpotify
.
Ikevald Rannapi bänd Ike Rann suundub peagi avaldatava singli „Nothing to Lose“ auks oma esimesele samanimelisele Eesti tuurile Tallinnas (31.10), Tartus (7.11) ja Narvas (6.11). Vaata siit: www.facebook.com/events/741788763215037/
.
Ilusat kuulamist ja hoia tasakaalu! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #ikevaldrannap #ikerann

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised