#26 DALI PODCAST: Teele Viira "Meelelahutusmaailm on võlts, väsitav ja ebasiiras!"

JAGA:


🎧 DALÍ PODCAST #26: Teele Viira “Meelelahutusmaailm on võlts, väsitav ja ebasiiras!”
.
Saarlane Teele Viira sai meile tuntuks läbi telesaate “Eesti otsib superstaari” neljandast hooajast, kus ta saavutas finaalis 5. koha. Sealt edasi figureeris ta meedias aktiivselt, andis kontserte ja poseeris ajakirjades. Tema energiline, positiivne ja isegi natuke kreisi olek on lummavad!
.
Viimasel ajal on Teele aga pigem “kadunud” olnud. Ta on pühendunud oma lapse kasvatamisele, aga samas pole ka laulmine ja esinemine päris kadunud. Pigem on avalikkuse ees olemist vähemaks jäänud.
.
Podcastis jagab Teele ausalt oma nägemust karmist meelelahutusmaailmast, enese ära kaotamisest, ebasiirusest ja maskide kandmisest. Ning vaat et päris esimest korda jagab Teele avalikult ka enda vaimset poolt. Ta on spirituaalne, sügav ja tasakaalukas! Puudutatud ei jää ka teemad emadusest, paarisuhtest ja armastusest.
.
Saatest saad teada:
🧡 Mismoodi Teele end meelelahutusmaailmas ära kaotas?
💛 Miks tal pole 5 albumit ja kõrget lendu muusikaäris?
💚 Kuidas näeb ta oma praegust paarisuhet?
💛 Milline on ta emana?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – tiny.cc/TeeleYouTube
🎙 Soundcloud – tiny.cc/TeeleSoundcloud
📟 Spotify –
.
Ilusat kuulamist ja tea, et me kõik oleme ilusal teekonnal❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #teeleviira

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised