#18 DALÍ PODCAST: oma elu loomise julgusest, külas Claire Pullinen

JAGA:


🎧 DALÍ PODCAST #18: tõeliselt voolav, mitmekesine ja paljusid teemasid puudutav saade Claire Pullineniga, keda paljud tunnevad ka Crystal Clairena.
.
Clairega on vestlemine voolav ja ilus. Tema kaks väga erinevat poolust – maagiline naiselikkus ja mehelik maisus – on paeluvad ning muudavad ta haldjalikult kahe jalaga maa peal olevaks väekaks naiseks. Claire elab nii teistsugust elu – nad üürivad maja, ta töö on eeterlikud õlid ehk eeterlikud võlurid, ta poeg on koduõppel ning nad üürivad maja ega niida teadlikult muru.
.
Claire elukogemused on värvikad, tema põhimõtted üllad ning väärtused, mille eest ta seisab, kindlad. Jah, igatepidi väärt kuulamine, mis avardab kindlasti maailmapilti, avab südant ning julgustab elama igas võtmes vastutustundlikumalt. Eelkõige siis ikka enda vastu.
.
Saatest saad teada:
🧡 Mis on Claire kõige tugevamad õppimiskohad olnud?
💛 Kuidas saada kontakti oma sisemise väega?
💚 Mismoodi leida julgust elada oma reeglite järgi?
💙 Mis on teadliku elu komponendid?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – tiny.cc/ClaireYoutube
🎙 Soundcloud – tiny.cc/ClaireSoundcloud
📟 Spotify – tiny.cc/ClaireSpotify
.
LOOSIMINE: Nagu saatest kuulsid, siis kingib Claire ühele Facebookis ja ühele Youtube’s kommenteerijale HOPE õlirulliku 🙂 Selleks kommenteeri kas FB’s või YT’s, mis Sulle saatest kõlama jäi, mida endaga kaasa võtad või mis Sind eriti puudutas. Loosimine toimub 1.september.
.
Claire mainis, et ta soetab oma riideid eriti eriliste tegelaste loomingust. Uurisin temalt, kellelt-kust täpsemalt ja ta tõi välja järgmised firmad. Ehk kõnetavad Sindki: riided – LaRo Lace, Marilin Sikkal, Guild, ArtistDesign ja TruePassionSoulWear. Ehted – Sulehaldjad, Klaarsus.
.
Täpsemat infot Claire tegemiste kohta saad tema FB lehelt (Claire Pullinen) ning www.mydoterra.com/crystalclaire
.
Ilusat kuulamist ja loo ise teadlikult endale just see maailm, kus SINA end hästi tunned! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #love #claire #crystalclaire #doterra #essentialoils #doterraoils

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised