#17 DALI PODCAST Eksiga Armastavalt Lahku, Monosaade Iseendaga

JAGA:


🎧 DALÍ PODCAST #17: saade üksinda, kus jagan oma isiklikku kogemust, taipamisi ja õppetunde seoses lahkumineku ja südame lahti hoidmisega.
.
Seekordne saade on hästi isiklik ja tehtud läbi puhta, avatud ning usaldava südame. Räägin oma viimasest lahkuminekust ning jagan mitmeid olulisi aspekte, et kuidas siis lahku minna nii, et süda oleks lahti, mismoodi oma ekskaaslast armastavalt vaadata ja kuidas mitte olla ohvripositsioonil.
.
Tänan ühte oma kuulajat, kes andis mulle viimase tõuke sel teemal saade teha 🙂 Olin pikalt mõelnud, et kas rääkida ja kas mitte, aga pärast Tiit Trofimoviga saadet kirjutas mulle üks armas kuulaja ja palus sel lahkumineku teemal, mida Tiiduga saates (#16) põgusalt mainisin, pikemalt rääkida. Seda nüüd siis tegin 🙂
.
Saatest saad teada:
🧡 Miks inimesed ei saa pärast lahkuminekut läbi?
💛 Mida tähendab südame avatuna hoidmine ja kuidas seda teha?
💚 Miks me oleme ohvrirollis ja kuidas sellest väljuda?
💙 Mis on eksiga armastavalt läbisaamise olulised komponendid?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – tiny.cc/saade17youtubest
🎙 Soundcloud – tiny.cc/saade17soundcloudist
đź“ź Spotify – tiny.cc/saade17spotifyst
.
Ilusat kuulamist ja hoia süda lahti! ❤️
DalĂ­
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #love

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised