#11 DALÍ PODCAST Teadlik Sportimine. Külas Indrek Verro

JAGA:


🎧 DALÍ PODCAST #11: külas spordimees ja personaaltreener Indrek Verro 🎧
.
Nüüd on aeg tutvustada Sulle Dalí podcasti uut saadet. Külas on Indrek Verro, kellel oli au olla esimene võõras inimene mu saates 🙂 Aga võõrana ei tundunud ta üldse, sest jututeemat jagus ning naeru sai meil küllaga!
.
Indrekuga räägime teadlikust sportimisest. Sellest, mismoodi oma keha kasutada ja tundma õppida, et trenn oleks efektiivne, mõttekas ja eelkõige teadlik. Ta näeb kogu füüsist hoopis teistmoodi ja annaks jumal (😀) selliseid (personaal)treenereid meile rohkem! (kuigi talle endale sõna “treener” ei meeldi. Seepärast ma proovin teda selliselt mitte nimetada).
.
Igaljuhul – kuulake, väga huvitav ja hariv saade on! Lõpus tegi Indrek ka ühe huvitava harjutuse, mida olen nüüd aktiivselt praktiseerinud. Häälepaelte lõdvestamine tekitab pähe vaikuse, nii lihtne ja mõnus!
.
Podcast kestab seekord 1h 10min ja sellest saad teada:
🧡 Mis on teadlik treenimine?
💛 Milline roll on vaikusel spordis?
💚 Kuidas kasutada visualiseerimist enda kasuks?
💙 Mis tähendab seespoolt väljapoole treenimine?
.
Nagu ikka, saade on Sinu ees nii video kui ka audiona! JAGA ja pane SUBSCRIBE, et oleksid kursis uute videote ja saadetega 😊
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – youtu.be/ag5yxV5zSng
🎙 Soundcloud – tiny.cc/n1hrqz
📟 Spotify – tiny.cc/flirqz
.
Ilusat kuulamist ja naudi oma keha! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #indrekverro #sport #teadliksportimine #tmk #ingvarvillido #lilleoru

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised