Tiiser | Salasuhted tööpostil. Kas ülemusega nahistamine võib kunagi olla hea idee?

JAGA:

Kas kõik on alati must-valge? Hiljutine Madissoni skandaal tõstatas naiste seas palju küsimusi, millega Widen advokaadibüroo vandeadvokaat Diana Minumetsaga koos vastuseid leida püüame.

Kas ülemusega nahistamine on hea idee ja kas talle saab suhte lörri minemisel kätte maksta? Aga kolleegile? Kas Merlel on teatrimaailmas olnud olukordi, kus lavastaja oma mõjuvõimu alatult ära kasutab? Kas naised on alati ohvrikesed ja jäävad kannatanuteks isegi siis, kui tegu on kättemaksuhimulise bitchiga? Kuula saadet ja räägi kaasa [email protected]

Vaata eksklusiivselt Naistekast või kuula Delfi Taskust!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised