Tiiser | Just neis kohtades liiguvad vabariigi ihaldusväärseimad abikaasakandidaadid

JAGA:

Seekordne saade keskendub Eesti naiste murele number üks – kust peaks üks enesekindel ja iseseisev naine endale väärilise partneri leidma? Kus kõik ägedad mehed on? Mida nad teevad ja kus kogunevad?

Ajakirjanik Teele Kaljuvee ja teatridiiva Merle Palmiste tegid uurivat ajakirjandust ja jagavad tulemust Naisteka lugejatega juba sellenädalases Bitch Podcastis. Teele ja Merle jagavad konkreetseid soovitusi ja läbiproovitud nippe, mida peaks tegema, et endale hea abikaasakandidaat napsata.

„Viimati näiteks üldsegi kohtusin meeldiva härrasmehega prügi välja viies!“ jagab Merle. Saame teada, kas see saatuslik kohtumine viis abieluni või mitte. Lisaks saame teada, milliseid mehi vältida ja mis tüpaažid saatejuhtidele meeldivad ja kuidas neile läheneda.

Vaata eksklusiivselt Delfi Naistekast või kuula Delfi Taskust!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised