Tiiser | Kuidas sõrmus sõrme saada? Ukrainlanna Dasha: mulle on nii võõras, et eesti naised ootavad kümme aastat abieluettepanekut

JAGA:

Uus ja lõbus episood on eetris täna kell 16:00!

Teatridiiva Merle Palmiste ja ajakirjanik Teele Kaljuvee võtavad igal neljapäeval ette Eesti naisi intrigeerivad teemad. Seekordses episoodis tuleb juttu tuleb sellest, kas selleks, et meest õnnelikuna hoida tuleb talle iga päev borši keeta?

Slaavi kultuuris nii naisi ju maast madalast õpetatakse. „Pigem tuleb öelda, et mulle meeldib kalal käia ja matkabussiga telkima sõita, see tundub, et on tee eesti mehe südamesse.“ naeravad naised. Dasha räägib, mis nippidega tema oma abielu säravana hoiab.

Lisaks avaldame, kuidas mehelt saada sõrmus sõrme? „Minule oli nii võõras, et eesti naised ootavad kümme aastat abieluettepanekut. Kui vähemalt peale aastat kihlumist ei tule, siis tekib küsimus, kas kasutad mind ära?,“ avaldab saatekülaline.

Räägi teemadevalikul kaasa aadressil [email protected]. Kõigile kirjutajatele saadame kingitusi meie koostööpartneritelt.

Vaata eksklusiivselt Delfi Naistekast või kuula Delfi Taskust!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised