Tiiser | Kehakeeleekspert hoiatab: deitimise ajal hoia silmad lahti just nende ohumärkide kohapealt

JAGA:

Värske episood on eetris täna kell 16:00!

Teatridiiva Merle Palmiste ja ajakirjanik Teele Kaljuvee võtavad igal neljapäeval ette Eesti naisi intrigeerivad teemad. Seekord on külas kehakeeleekspert Ülli Kukumägi, kes räägib, milliste kehakeele märkide osas peaks kohtingufaasis eriti tähelepanelik olema.

Ülli kirjeldab, milliseid kehakeele märke tasub naistel vaadata, kui ollakse alles deitimise alguses. Mis on ohumärgid? Mis viitab sellele, et tegu ei ole kõige paremate kavatsustega mehega?

„Vilunud manipulaatorid kasutavad kogu aeg sama taktikat. Nad teavad täpselt, mida rääkida, kuidas läheneda ja kuidas jätta endast selline mulje, mis naise ära võlub. Tema empaatiavõime on null, ta teeb seda täiesti külma südamega. Kui mees ei tee vigu – tehke vehkat!“ selgitab Kukumägi.

Räägitakse ka sellest, miks on südamevalust nii raske lahti saada ja miks on osad paarid koos pikalt ka siis, kui armastus on juba ammu otsa saanud.

Vaata eksklusiivselt Delfi Naistekast või kuula Delfi Taskust!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised