Tiiser | Enne ilukirurgi juurde minekut peaks tegema tiiru psühholoogi juures? Otse ja ausalt tehtud ja tegemata ilukohendustest

JAGA:

Värske episood on eetris juba täna kell 17!

Tänases saates räägitakse sellest, kuidas, miks ja kui palju võiksid naised end kohendada? Teele tõdeb, et hiljutine märkus tema kaela kohta, viis ta joostes ilukliinikusse, kus mure niks- naks lahendati. Samuti sõnab naine, et ei pea paljuks oma sõpradele teada anda, kui nad vajaksid väikest kohendamist. Kas Merle teeks sama?

Vastukaaluks jagab Merle lihtsalt geniaalset nippi, kuidas ajaga võidu jooksmata pidevalt oma hea välimuse kohta komplimente saada. „Ma hakkan ka nüüd seda kasutama,“ on Teele kindel. Jutuks tuleb ka see, kuidas Merle sai hoobilt 29 aastaselt 39 aastaseks, jättes vahele kümme aastat kuid nägi noorem välja kui varem!

Teemaks tuleb ka alkohol. Millised suhted on naissaatejuhtidel alkoholiga?

Vaata eksklusiivselt Naistekast või kuula Delfi Taskust!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised