Tiiser | Margus Vaher oli viis aastat „prügikalana“ Tinderis: ma teadsin igat viimsetki nippi, kuidas naine endaga kohtuma saada

JAGA:


Uus episood on eetris laupäeva hommikul kell 10.

Täna on saatejuhtidel Elysal ja Miss Marleel külas hiljuti erootilise romaani välja andnud Margus Vaher. Saates räägib Margus avameelselt oma uue raamatu „Võrgutaja“ sünniloost. Selgub ka see, kas raamatu kelmikas sisu räägib mehe enda läbielatust?

Juttu tuleb ka loomulikult suhetest, naistest, seksist, elu nautimisest. Margus jagab saates ka vürtsikaid seiku ka eluperioodist, mil ta oli viis aastat vallaline ning omas sama kaua ka Tinderi kontot. „Mul ei olnud ühtegi klassikalist Tinderi- deiti,“ sõnab mees ja avaldab, milliseid kohtinguid talle meeldis naistele korraldada.

Margus räägib avatult ka tantra- deidil käimise kogemusest ning tutvustab saate kuulajatele ja vaatajatele sealt üht õpitud nippi, mis aitab kiiresti aru saada, kas inimene, kellega sa just tutvunud oled, võib olla See Õige?

Samuti selgub, millise deidi korraldaks Margus Marleele.

Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised