Tiiser | Kes on Eesti esibitch? „Ma vaatan ja jumal hoidku! Mul jääb suu lahti!“

JAGA:

Ülimenukas BITCH podcast on tagasi uute teravakeelsete saatejuhtidega! Teatridiiva Merle Palmiste ja ajakirjanik Teele Kaljuvee võtavad igal neljapäeval ette põletavad teemad. Juttu tuleb sellest, kuidas peaks üks edukas ja enesekindel bitch ellu suhtuma ja mida päevakajalistest teemadest arvama. Ikka selleks, et siin elus kõike saada!

Puutumata ei jää ükski tahk ega nimi. Esimeses episoodis selgub, keda peavad eestlased kodumaa esibitchiks. Kas bitch on üldsegi sõimusõna või hoopis kompliment? Saame teada, kes Eesti poliitikutest on meesbitch ja kas tööelus tuleks olla pigem diplomaat või viib edasi ikkagi veidi bitch olemine.

Räägi teemadevalikul kaasa aadressil [email protected]. Saadame kõigile kirjutajatele meeneid meie koostööpartneritelt.

Vaata eksklusiivselt Naistekast või kuula Delfi Taskust!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised