Tiiser | Jan Uuspõld suveromansist, abielust ja unistustest: olin nii armunud, et olin valmis kõik tegema tema jaoks

JAGA:


4. hooaja viimane saade ilmub laupäeval kell 10!

Neljanda hooaja viimases osas on saatejuhtidel Elysal ja Miss Marleel külas särav näitleja Jan Uuspõld.

Esmalt räägitakse hiljuti 50 aastaseks saanud Janiga sellest, kas tema unistus sellest, et viiekümnendaks eluaastaks on elu paigas on täitunud. Või kas ta soovibki seda veel? „Istun vahejaamas ja ootan oma rongi,“ ütleb mees salapäraselt alustuseks.

Janiga rääkides, kes muidu on oma suhteid ja eraelu hoidnud võrdlemisi privaatsena, ei saa üle ega ümber suveromansist, mis kerkis avalikkuse ette otse Kroonika gaalal. Mida arvab Jan sellest täna? Kas midagi oleks võinud teha teisti? „See tagantjärele tarkus ei maksa midagi,“ vastab ta.

Sellest inspireerituna räägitakse ka armumise tundest. Kuidas Jan seda enda jaoks defineerib? Kuidas ja kas olla koos kui armastus on otsa saanud? Millised naised Janile meeldivad?

Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus.

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised