Tiiser | Helen Adamson kardinaalsest muutusest: peale eelmise suhte lõppu otsustasin, et mina enam nii ei taha

JAGA:


Uus episood on eetris laupäeva hommikul kell 10!

Täna on saatejuhtidel Elysal ja Miss Marleel on külas sisulooja, lauljanna ja pereterapeudiks õppiv Helen Adamson. Stuudios tulevad lauale palju põnevaid teemasid, mis huvitavad ilmselt iga naist- juttu tuleb rasketest aegadest, depressioonist, muutustest, südamevalust, uutest algustest ja Heleni uusimast rollist- emaks saamisest.

Helen räägib avameelselt oma raskest teekonnast iseenda leidmiseni. „Otsisin ennast ikka kõikjalt,“ tunnistab ta ja jagab oma taipamisi, millest võivad kõigil kasu olla. Samuti räägib ta lahkumineku valust, mis hiljem osutus hoopis naise jaoks uueks ja paremaks alguseks. „Sa pead tegelema eelmise suhte pagasiga, enne kui sa uude suhtesse hüppad,“ tunnistab Helen, kes enne uue armastusega kohtumist oli elus esimest korda pikemalt vallaline. „See on väga vajalik aeg.“

Teemaks tuleb ka kärgpere, millega mõlemal saatejuhil on omad kogemused. „Täitsa ausalt pean tunnistama, et otsisin ka abi ja harisin ennast,“ on räägib Elisa oma loo. Kuidas luua edukas kärgpere ja luua toimiv perekond, ka sel teemal jagab oma tarkust pereterapeudiks õppiv Helen.

Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised