Tiiser | Brigita Anton: mul on kahju inimestest, kes kommenteerivad. Puberteedieas on klatšiperiood

JAGA:


BITCH 4 uus ja põnev episood on eetris laupäeval kell 10. Ole kuuldel!

Neljanda hooaja teises osas on külaliseks Brigita Anton, kellega räägitakse emaks olemisest ja raseduse kulgemisest – Brigital, kes on ise väga noor, 25aastane, on juba kuueaastane tütar. Brigital on saatejuhtide hinnangul ka megavinge hobi, mille instruktoriks ta ka hetkel õpib – mis hobiga on tegemist?

Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised