Tiiser | Anna-Maria Veidemann-Makkoga ajakirjaniku tööst ja meediaskandaalidest. Elysa: kui mina oma suu avaks…

JAGA:


Uus ja põnev saade on eetris laupäeval kell 10:00!

Täna on saatejuhtidel Elysal ja Miss Marleel külas ajakirjanik Anna-Maria Veidemann-Makko.

Glamuurireporter, naine kellel on nina skandaalide peale ehk 17 aastat ajakirjanikuna töötanud Anna-Maria Veidemann-Makko otsib vastust põletavale küsimusele: miks on eestlased nii kibestunud? Miks meeldivad eestlastele nii väga skandaalid?

„Kas vastab tõele, et ajakirjandus tõstab inimese esile, et ta ühel hetkel kukutada?“ „Ma ei usu, et see niimoodi eesmärgipärane on. Ma arvan, et see on väga palju staaris endas kinni – kui hästi ta tähena staaritaevas hakkama saab, kuidas ja millega ta hoiab end pildis,“ selgitab Makko.

Arutletakse ka vanuse ja kehapildi üle. „Neljakümnendates naine on saavutanud teatud küpsuse, ta teab, mida elult tahab,“ räägib tuntud ajakirjanik, kellel oli hiljuti ka sünnipäev.

Puutumata ei jää ka suured meediaskandaalid.

Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised