Külas on tantsusaatest tuntud Juss, Mairold ja Robert: tantsusaatest räägime minimaalselt!

JAGA:


„Saatekülalisteks on sel hooajal minu TOP 10 lemmikmehed,“ avaldab Brigitte. Täna istub Brigitte vastas ühe saatekülalise asemel lausa kolm – tantsusaate „Tantsud tähtedega“ osalejad Juss Haasma, Mairold Millert ja Brigitte tantsutreener Robert Veskus!

Otseloomulikult tuleb nelikul juttu kuumast tantsusaatest, kuid seda minimaalselt! Kirgi kütavad ka hoopis muud teemad – eelkõige naised, suhted ja sõprus!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised