Bitch 4 | Naisteka jälgituim taskuhäälingusaade jätkab uute saatejuhtidega.

JAGA:


Jah, ta on tagasi! Ülimenukas podcast „Bitch“ on tagasi ja alustab oma neljandat hooaega uute ja särtsakate saatejuhtidega.

Selja taha on jäänud juba kolm hooaega „Bitchi“, mis sündis Ameerika kirjanik Sherry Argovi raamatutele tuginedes. Erinevatel hooaegadel on vahetunud saatejuhid ja saate formaat.

23. detsembril algab saate neljas hooaeg: kõmulise taskuhäälingu uut hooaega veavad Elisa Kolk (artistinimega Elysa) ning Marlee Karja (Miss Marlee).

Elisa on laulja ja laulukirjutaja, kes on osalenud viimasel kahel Eesti Laulul ja mõlemal korral jõudnud poolfinaali (2022. aastal 3. koht ja 2023. aastal 11. koht). Marlee on ema, jurist ja endine fitnessvõistleja. Ta peab ka omanimelist blogi.

Säravate naiste vastas võtavad istet aga mitmed kuulsad ja põnevad külalised, kes räägivad avameelselt kõigest sellest, millest muidu räägitakse siis, kui kaamerad ei käi ja mikrofonid pole sisse lülitatud.

Saate esimene osa on eetris juba sellel laupäeval. Saate avaosas saame veelgi lähemalt tuttavaks saatejuhtide Elisa ja Marleega ning selgitame välja, mis seob just neid kaht naist. Samuti kuuleme lähemalt, kes on tõeline BITCH. Ja kes kannab seda tiitlit uhkusega?

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised