BITCH 3 | Tähelepanu! Ülipopulaarse podcasti "BITCH" kolmas hooaeg on alanud! Eksklusiivselt videona Delfi Naistekas ja audiona Delfi Taskus.

JAGA:


Uue hooaja avaepisoodis räägime avameelselt lahutustest, skandaalse Pärnu vestlusõhtu detailidest ja kindlast ohumärgist paari- ja sõprussuhetes. Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt koos Kristina Suuroja-Pärtelpojaga. Vaata saadet Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!

Veel

BITCH
BITCH
Achtung! Attention! Attenzione! "BITCH" podcasti uus ja eriti kuum kolmas hooaeg on alanud! Koos uute episoodidega soovitame ära kuulata ka kõik varasemad saated. "BITCH" podcasti teisel hooajal jätkas "bitchimist" Brigitte Susanne Hunt, kes kutsus stuudiosse külla spetsiaalselt välja valitud lemmikmehed. "BITCH" podcasti ülipopulaarsel ja skandaalsel avahooajal osalesid saates kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk, kes kinnitasid ja lükkasid ümber erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis sai selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.

Populaarsed

Hiljutised