#93 Tanel Jäppinen "Esimese lapse sünd avas minu jaoks emotsionaalsuse maailma"

JAGA:


Saates vestleb Ausad Mehed Chris sellel korral Tanel Jäppineniga, kes on Pere ja Kodu podcasti eestvedaja ning töötab igapäevaselt lapsevanematega. Tanel keskendub enda vanemlusmentor programmis lapse karistamiseta maailmavaatele ja ühtlasi sellele, kuidas last koostööle rohkem julgustada ning läbi selle nende arengut suunata. Tasulises formaadis töötab Tanel igakuiselt enam kui 300 perekonnaga ja ta on loonud ka Facebooki grupi nimega ”Positiivne ja rahumeelne vanemlus”, kus on tänaseks pea 13 000 liiget.

Head mõtted Tanelilt:
”Kui mesinädalate periood uuel ametikohal sai läbi, tulid samad deemonid üles. Tundsin, et ei jaksa enam teiste heaks töötada.”

”Tuleb mõista, et lapsed on eraldiseisvad indiviidid ja meil tuleb mõista, et neil tuleb lasta olla. Lahti tuleb osata lasta, et nende enda isiksus saaks kasvada ja kujuneda.”

”Esimese lapse tulek minu ellu avas minu jaoks emotsionaalsuse maailma.”

”Emotsionaalsus ja haavatavus annab väga palju meie suhetele juurde. Olgu suhe meil lapse, naise või teise mehega.”“Oma vanematega räägin täna teemadel, millest ma ei ole oma vanematega 38 aasta jooksul rääkida saanud.”“Lapsed õpetavad, et elu on tegelikult lihtne.”

”Suhe ei ole 50-50 panustamine, vaid pigem 100-100, mõlemad peavad olema 100% kohal.”


”Hea suhe algab usaldusest ja julgusest olla sina ise.”

”Väga paljud uued emad ootavad endast võimatut.”

”Mina ei näe, et lapsed peaksid täna enam 8 tundi päevas koolipinki nühkima.”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Leia Tanel:
taneljappinen.com
www.facebook.com/groups/rahumeelnevanemlus/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised