#285 Saates Lilleoru asutaja Ingvar Villido, juttu kohalolust ja teadvuse praktilisest kasutamisest

JAGA:


Ingvar, vaimse nimega Ishwarananda, on kriya jooga meister ja õpetaja, Lilleoru rahvusvahelise kriya jooga õppekeskuse ja Practical Consciousness’i sihtasutuse asutaja ning samuti mitmete raamatute autor. Ingvar on alates 1992. aastast pühendunud teadlikkuse ja kriya jooga õpetamisele üle maailma. Tema sügavad teadmised joogast põhinevad iidsetel Siddhade traditsioonil ja Sanathana Dharmal väärtustel ja printsiipidel, mis on maailma vanimaid traditsioone. Tema õpetused joogast toovad praktikasse haruldase sügavuse ja otsetee eneseteadlikkuse suurendamisele.

Ingvar rõhutab, et tõeline muutus maailmas saab alguse igast üksikisikust. Ta on pühendunud, et teha joogalikud teadmised laialdaselt kättesaadavaks inimestele, muutes need kergesti mõistetavaks ja rakendatavaks igaühe jaoks.

Ingvar on oma teadmised ja aastatepikkused kogemused destilleerinud praktiliseks süsteemiks, mida tuntakse Practical Consciousness nime all (endise nimega Teadliku Muutuse Kunst). Selle meetodi kaudu edastab ta selgelt ja arusaadavalt inimese sisemaailma toimimise põhimõtteid, pakkudes samal ajal praktilisi vahendeid isiklikuks kasvuks. Meetodi keskmes on inimese võime muuta oma sisemaailma tasakaalukamaks, vabaneda häirivatest emotsioonidest ning mõttemustritest iseseisvalt ja igas elu olukorras. See meetod tugineb teadvuse praktilisel kasutamisel ning võimaldab inimestel kiiresti ja tõhusalt luua püsivaid muutusi.

Practical Consciousness on globaalselt tunnustatud, ja Ingvar on pidanud loenguid ning juhendanud kursusi üle maailma, kusjuures tema õpilased on asutanud õppekeskusi mitmel pool, sealhulgas San Franciscos, Iirimaal ja Saksamaal ja Põhja-Makedoonias ning õpet antakse ka Taanis, Soomes ja Küprosel. Tema teadmisi on kuulnud ja rakendanud tuhanded inimesed ning ta on esinenud mitmetel rahvusvahelistel psühholoogia- ja teadvuseteemalistel konverentsidel.

Ingvari raamatud, sealhulgas hiljuti ilmunud “Practical Consciousness: Freeing Yourself from Emotional Addiction to Live a More Joyful Life”, millest eestikeelne tõlge “Teadvuse praktiline kasutamine: kuidas vabaneda emotsioonide kammitsaist ja nautida elamise rõõmu”, on olnud enesearengu kategooriate bestsellerid.

Jälgi Ingvarit ka sotsiaalmeedias:
FB: www.facebook.com/ingvarvillido
IG: www.instagram.com/ingvarvillido.ishwarananda/

00:00:16 – Sissejuhatus.
00:03:09 – Vaimne teekonna algus.
00:31:05 – Autentse mina leidmine.
00:43:49 – Isiklik versus teiste kogemused.
01:07:00 – Esimene sügavam kogemus.
01:21:01 – Emotsioonide märkamine ja teadvustamine.
01:38:40 – Emotsioonide vabastamise praktika.
01:57:17 – Õpetajad ja elumuutvad õpetused

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised