#296 Mai Brit Vardja "Naistel on vaja korralikku seksi ja meestel on vaja peatäis nutta"

JAGA:


Mai-Brit on naisajastu coach ehk tundest looja – transformation in feminine depth. Ta loob eelkõige naistele aga vajadusel ka meestele transformatiivseid ruume, kus inimesed saaksid kontakti oma eheduse, autentsuse ja sügavusega, mis tihtipeale käib läbi traumade lahendamise, kihtide läbinägemise jne.

Ühtlasi nimetatakse teda ka naiste kehamentoriks, kes suunab kehaga sügavasse kontakti, enesearmastusse ja emotsioonidega sina-peale. Ta teeb seda läbi kehavahendite nagu hingamine, intuitiivne liikumine, emaka kontakt, seksuaalenergia juhtimine ja hääle aktiveerimine. Ta korraldab ka naistele mõeldud eksklusiivset naistefestivali “Ürgessens”, mis leiab aset juba sellel aastal 15.-18.august Võrumaal.

Saates räägime Mai-Britiga täispotentsiaalist ja loova väe alla surumisest, kuidas selle väe ja jõuga ühenduda, kuidas edan elu luua naisena, jooga ja enesearengu junkieks olemisest, läbipõlemisest, selle jõudmisest ja sellega tegelemisest, maandamisest, ülitundlikkusega tegelemisest, naiste menstruaaltsükli teemadest, sügavatest traumadest, maailmas reisimisest, meestes enda naisaspekti vastu võtmisest, haavatavusest, aeglustumisest ja rohkema tundmisest.

PILETID LEIAD FESTIVALILE SIIT: Kasuta sooduskoodi “chriskala” ja saad valitud piletitelt 10€ soodustust. Soodustus kehtib peamistele festipiletitele. Soodustus ei kehti päevapiletite, tütre piletile ega kombopiletitele, ega ka majutusele või toitlustusele.
fienta.com/et/naiste-festival-2024

HEAD MÕTTED:
– Kui lubada endal olla totter, siis kaovad maskid ja rollid. Mask tuleb meile ette ja roll tuleb meile peale, siis kui me üritame olla keegi või miski.

– See, kes me täna oleme, me oleme tegelikult täpselt sellisena maailmale väga vajalikud.

– Tuleb lihtsalt elada ja võtta vastu seda, mida elu meile annab.

– Asi ei olegi nii väga selles, et kas me tegeleme iseendaga, vaid pigem, millise koha pealt me endaga tegeleme.

– Paljud arvavad, et vastutuse on kohustus aga see ei ole ainult nii. See tähendab ka omaks või vastu võtmist, teadvustamist ja aktsepteerimist.

– Tihtipeale need inimesed, kellel on arvamus millegi osas või kohta, on endal mingi suurem teema või ka mingid blokeeringud seotud selle teemaga.

– Naisaspekt on olla kontaktis tundmatuga ja usaldada seda müstilisust.

– Elus on vaja ka küpset eluenergiat, millele toetuda. Kindel teadmine, mida tahan ja soovin ning kuhu liigun aga ma voolan selles, mitte ei suru ega pushi seda.

– Trigger on kingitus.

– Kui sa oled endaga kontaktis, kontaktis kõige sügavama “miks” küsimusega, siis sa oled kantud ja ei saa valesti teha.

– Sulle antakse täpselt nii palju kui sa oled valmis kandma.

– Naistel on vaja korralikku seksi ja meestel on vaja pea täis nutta.

– Võti on olla endaga aus.

– Naise keha puhastus mentruaaltsükli ajal läbi vere, see on väga võimas puhastus protsess.

– Suhtes tegelevad mõlemad osapooled iseendaga ja siis tegeletakse suhte kui vormiga.

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised