#295 Marion Kattai-Kassihin, näojooga treener – Tõde kortsudest ja näo vananemisest

JAGA:


Marion Kattai-Kassihin – naine, ema, abikaasa, loomuliku ilu entusiast ja eestkõneleja, sertifitseeritud näojoogatreener ja veel palju muud. Marion on tasakaalukas ning võitleja hingega, enda väärtuste ja tõekspidamiste eest sirge seljaga seisja. Need iseloomuomadused on aluseks elule, millest ta unistas juba lapsepõlves ja mida täna elab – 27 aastat paarisuhtes, 2 imelist täiskasvanuealist last, kodu mere läheduses, soojad ning sügavad sõprussuhted, õnnetunne ning teha seda, mis paneb silma särama.

Marion usub elukestvasse õppimisse. Talle ei piisa vaid põhiharidusena omandatud kosmeetikuõpingutest ja jaapanlanna Fumiko Takatsu Face Yoga Method näojoogatreeneri õpingutest. Ta läbib igal aastal täiendkoolitusi, nii on tal kogemusi nii lümfi- kui ka bukaalse näomassaaži, iluteipimise, gua sha näomassaaži jm. iluteemadega seotud koolitustelt. Lisaks õppis ta põhjalikult tundma ka iseennast, läbides Kai Oja juhendatud Proctor&Gallagher´i 7-kuulise Thinking Into Results programmi – ikka selleks, et iseennast veelgi paremini mõista ja olla suurepärane juhendaja oma klientidele.

Juba 3 aastat ettevõtja – Näojooga Sinule on Marioni visioon, mis realiseerus väga kiiresti peale näojoogaga tutvumist. Ettevõtlust alustades on leek väga oluline – kui see eksisteerib, siis on sisemine põlemine üks komponent, mis tagab jätkusuutlikkuse. Täna on Marion iseendale tööandja ning oma vägeva Näojooga+ kogukonna eestvedaja. Tema missiooniks on tuua näojooga teadmised ja oskused iga endast hooliva naise ja meheni!

Tundub, et Marionil on kõik paigas ja nüüd võib püünele jääda. Kuid ei, tema südamesooviks on anda omalt poolt panus loomuliku ilu säilitamisele ning peale kaht aastat tootearendust võib õige pea oodata ühe pikaajalise unistuse täitumist. Innovaatiline ja spetsiaalselt unejooni ennetav ILUPADI, millega on plaan vallutada kogu maailm!

Marioni erinevad kursused ja töötoad leiad siit:
naojoogasinule.ee/kursused/

Marioni e-poes olevad tooted leiad siit:
naojoogasinule.ee/e-pood-ilutooted/

HEAD MÕTTED MARIONILT:
“Kui sul tuleb see tunne, siis tee see ära.”
“Botox on selline lõunapausi protseduur.”
“Ei tasu teiste välimust asjatult arvustada, me ei tea kunagi, mis jälje me enda sõnadega teisele jätame.”
“Õiged asjad jõuavad meieni õigetel hetkedel.”
“Kui soovid näonahal vältida või ennetada kortsude ja joonte tekkimist, siis tasub enda miimikat korrigeerida.”
“Hapete kasutamisega traumeeritakse nahka, et panna see kiiremini uuenema”
“Me tegeleme näolapiga, mis on kogu kehast nii väike ala aga sellega tegeledes mõjutame kogu keha heaolu.”
“Me ei pea olema inimestena kortsuvabad, mõni korts siin ja seal lisab isikupära.”
“Ideaalis võiksime mäluda mõlema suupoolega. See kuidas mälume, mõjutab meie igemete ja hammaste tervist aga ka näo väljanägemist.”
“Naised vananevad näost varem aga aeglasemalt. Kui mehed hakkavad vananema, juhtub see väga järsku.”
“Ma ei soovita kosmeetika toodete kasutamist alustamist väga noorelt.”
“Korts ei ole ju tegelikult probleem.”
“See, mis asendis me magame, mõjutab oluliselt näo ja kaela väljanägemist.”
“Kortsud ei võrdu meie vanusega, vaid väga palju meie harjumustega!”

Saadet toetab Million Mindset kirjastus. Kasuta sooduskoodi “chriskala” ja saad -10% alla raamatute pealt, mida nad müüvad. Raamatud leiad www.million.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised