#284 Seksuaalsuse intiimne sügavus. Multiorgasmiline sügav, põnev ja pikem seks, külas Tom Walsberg

JAGA:


INSTAGRAMIS ON RAAMATU LOOSIMINE, MINE JA OSALE.

Videosalvestuse podcastist leiad siit:

Osale ka koolitustel, mille leiad kodukalt. Kasuta sooduskoodi “chriskala” ja saad koolitustelt “Meestejutud 1”, “Meeste Wäelaager” ja ka raamatult “Intiimsuse Atlas” -10% soodustust.
www.teadlikseksuaalsus.ee

Tom Valsberg on endiselt maailmarändur, kes veedab Eesti talve perioodid tihti soojal maal. Ta viimase viieteist aasta jooksul väga palju maailmas ringi reisinud, näinud ja kogenud. Enda rännakutest inspireeritult on ta kirjutanud hulgaliselt erinevaid Indigolaste laule ja avaldanud Eesti Ekspressis luuletusi ning rännulugusid. Ta on kirjutanud raamatud “Kuidas rännata ilma hirmuta”, “Eluterve pohhuist” ja tema viimane ilmunud teos “Intiimsuse atlas”.

Tommi väelaulude kontserdid on julgustanud sadu kui mitte tuhandeid eestlasi laulma. Tema korraldatud ekstaatilise tantsu pidudel pidutsevad inimesed ilma alkoholita ja on pilves hoopis kakaost! Ta on väidetavalt teinud kõike seda ja palju muud, kuna ta võtab asju vabalt, ei muretse, virise ega hoia oma kannilihaseid ilmaasjata pinges.

Tema kodulehelt võib välja lugeda, et ta pole seotud vaid väelaulude ja kakaotseremooniatega vaid ta veab ka raadiosaadet, korraldab Wabade Meeste Wäelaagrit ja müüb tribal näomaalingute markereid ning tegeleb pikalt ja põhjalikult teadliku seksuaalsusega. Tomi enda teekond teadliku seksuaalsuse suunas algas 16 aastat tagasi, õpetanud on ta mehi viimased 6 aastat. Seljataga on tal kümneid seksuaalsuse ja suheteteemalisi seminare ja kursuseid nii Tais, Rootsis, kui Indias, samuti aastaid ha-tha joogapraktikaid. Tom on nõustanud oma sõpru seksuaalsusega seotud teemadel juba pea kümme aastat.

Seekordses Chris Kala podcasti episoodis vestleme Tomiga sellistel teemadel nagu suhte erinevad vormid, ellu suhtumine, mõtteviis ja selle muutmine, maailma ja elu usaldmine, vaimsus, seksuaalsus, seksimine, orgasmid, multiorgasmid, prolaktiin, kepivendade karjäär, häbeme küngas, kõrge libiido lagendik, kliitori kraater, urruaugu uuralid ja suurepärase seksi stepid.

HEAD MÕTTED SAATEST:
– Seksiga on nagu autojuhtimisoskusega, enamus mehi arvavad, et nad on väga osavad;

– Vajadustel ja tahtmistel on täiesti erinevad alused;

– Kui mehed käivad koos asju tegemas, siis nad võimendavad enda meesenergiat;

– Suhtes tuleks enda partnerit tundma õppida. Nii palju probleeme tekib suhtes sellepärast, et teed teisele, seda mis sulle endale meeldib;

– Kui mees ejakuleerib, siis vallandub kehas prolaktiin, mis tõmbab teised õnnehormoonid kehas täiesti alla;

– Keskmine penetratsiooni pikkus on paaridel 5 minutit;

– Kui oled mehena koguaeg kiimane, siis energia on lihtsalt allpool vööd kinni jäänud;

– Pihku peksmine on kättevõtmise asi;

– Eesmärk on eraldada seksuaalaktist ajaline piirang;

– Porno vaatamine on loonud olukorra, kus mees näeb minuti jooksul rohkem paljaid naisi kui mehe vanaisa enda terve eluea jooksul;

– Suhte edukust ei ole vaja mõõta selle pikkuses;

– Kui korra on uks avatud sügavamatesse orgasmidesse, siis enam tagasiteed ei ole;

– Kui naine paneb sulle näpu tagumikku, siis sa ei ole mehena veel homo;

– Mees plahvatab ära tavaliselt just siis kui naine hakkab orgasmile lähenema;

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised