#66 Kristjan Kangro, CEO of Change. 17.5 miljoni dollari startup, maailma esimene krüptopank

JAGA:


See saade keskendub tugevalt heaks juhiks olemisele ja krüptovalutale. Saatesse oleme kutsunud Kristjan Kangro, kes on noor sihikindel ja ettevõtlik mees, kelle unistus on luua järgneva 5 aasta jooksul maailma juhtivat ning enimkasutatavat panka ja investeerimisäppi Change. Oma startup ideega kaasas kogu Change meeskond 2018 aastal Singapuris 17.5 miljonit dollarit. Saates teeme juttu sellest, kuidas olla aus mees iseenda ja oma meeskonna ning klientide vastu. Kuidas ehitada üles korralik, töötav ja jätkusuutlik firma. Kristjan räägib ka krüptovaluuta maailmast, selle eelistest ja mida tulevik tuua võib.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted saatest:

Moto: „To enable everbody in the world to take part of the world success!“
„Lõppeesmärk on see, et keegi ei saaks öelda, et investeerimine on keeruline!“
„Mu vanemad on terve elu väga toetavad olnud! Nad on mulle sisestanud selle, et kõik, mida sa ette suudad kujutada on võimalik!“
„Ma usun ,et kui võtta näiteks 30 suvalist 7.klassi inimest ja nad järgmised 25 aastat töötaks selle nimel, et kulgur marsile saata, siis nad teeks selle ära!“
„Me oleme ehitanud sellise organisatsioonikultuuri, kus me hästi palju anname feedbacki üksteisele!“
„Inimesed peavad teadma, mis on visioon, mis on lõppeesmärk! Et terve tiim saaks aru, kuhu me lähme ja mis visioon on! ”
“Meil on kõikidel tiimi liikmetel osalus firmas. Kui sa oled omanik, siis sa töötad rohkem ja oled rohkem nõus tooma ohverdusi, et sa asi töötaks ja oleks edukas!”
Kuidas oma kirge leida? “Lihtsalt erinevaid asju proovida, mis tunduvad huvitavad!”
“Ma olen terve oma elu elanud nii, et ma üritan aru saada asjadest, mida ma ei tea. Üritan võimalikult palju kuulata!” “Alustamine on kõige keerulisem!”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Leia meid ka mujalt:
Delfi Taskust – tasku.delfi.ee/ausadmehed
iTunes – podcasts.apple.com/us/podcast/emot…1387287198?mt=2

Kristjani ja Change tegemisi jälgi siit:
www.facebook.com/events/445006166049489/
www.facebook.com/kangrokristjan
www.getchange.com/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised